Staatssecretaris van Economische Zaken en Klimaat, Mona Keijzer, heeft haar consumentenagenda voor 2019 gepresenteerd. Eén van de bekendmakingen betreft het kanaal telemarketing. Dat kanaal wordt “opt in”. Dat wil zeggen dat het bel-me-niet-register verdwijnt en telemarketing alleen nog mag geschieden op basis van toestemming van de consument.
Factsheet wijziging telemarketingregels

Mag je straks nog wel donateurs bellen zonder toestemming? En hoe zit dat met ex-donateurs? Komt er nou wel of geen uitzondering voor goede doelen? Wanneer gaan de regels wijzigen?
Gebruikt uw organisatie telemarketing als instrument voor fondsenwerving en wilt u weten welk effect de nieuwe regels op uw organisatie gaan hebben? Dan is dit DMCC-factsheet speciaal voor u.
Heeft u vragen naar aanleiding van dit artikel?
Neem dan contact met ons op.